| Zinv a întrebat:

Salut. Am cumparat un laptop nou, i-am pus windows 10. Nu am internet si nici nu gaseste adaptor-ul pentru internet. Nu are mufa pentru cablu de internet.
ce as putea face sa gaseasca adaptorul de internet?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pe olx am găsit așa ceva la vreo 80 lei, dacă te interesează...

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Ai doua optiuni: ori reinstalezi windows ul folosind aplicatia oficiala de la Microsoft si un stick de minim 8 gb, ori descarci driverul de wi fi de pe un alt calculator si il pui pe stick apoi in laptop

| TMAIGL a răspuns:

Caută modelul laptopului pe net și găsești driverele, descarci pe telefon driverul pentru internet și îl multi pe laptop prin cablul de date! Asta daca ai telefon nu android.

| FryFritzman a răspuns:

Hotspot dupa telefon pentru internet, upd!