| anonim_4396 a întrebat:

Salut am cuparat un Lg optimus l5 si nu merge sa pornesc wifi dau pe el dar nu se porneste ce pot facee va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca asta este singura rezolvare.Un service.Succes.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca l-ai luat nou mergi inapoi si explica-le situatia.Se poate repara in garantie. Daca nu du-te cu el la un service.Mai am si eu probleme ca tine dar il inchid si il redeschid.Telefonul.Si merge.Fa si tu la fel.

| Ovidiu03 a răspuns (pentru darrio2007):

Telefonul e luat la mana a II a dar ideea e ca eu cand l-am cumparat mergea pentru ca l-am testat... o sa ma duc la un service sa vad ce rezolva poate o resoftare.

| darrio2007 a răspuns (pentru Ovidiu03):

Cred ca asta este singura rezolvare.Un service.Succes.

| Varsson a răspuns:

NU. Totul e fals. Daca e wifi-ul tau de acasa, da-i un restart, va merge perfect.
Am si eu telefonul asta, si cand l-am cumparat a facut la fel.

| Biancutzika a răspuns:

Pentru ca nu ai de unde sa prinzi. Eu am router. prind wi-fi la greu in toata casa. dar in cazul tau nu ai cei face. doar daca ai vreun vecin cu router stai rezemat de perete si furi de la el laughing. Funda?

| Ovidiu03 a răspuns (pentru Biancutzika):

Am router in casa happy e langa mine. nu merge pornit... wifi la telefon asta e problema

| lidiuta a răspuns:

Intreaba pe cel care ti-la vandut