| bogdy20000 a întrebat:

Salut! Am de gand sa cumpar un Apple Watch Series 3 GPS+ cellular si am niste dubii. Eu am abonament pentru telefonie la digi si vreau sa stiu daca pot sa sun de pe ceas sau sa trimit mesaje, deoarece am vazut ca parca doar Orange-ul are aceste lucruri si nicio alta rețea nu mai are in afara de Orange. Si inca o chestie, ar trebui sa platesc vreo taxa pe luna pentru a folosi lucrurile pe care le are varianta cellular?

1 răspuns:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Nu stiu cum merge la alte abonamente dar la Orange e 2 euro pe luna