| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Am extraoptiunea News&Mail de la Orange
Exista siteuri pe care pot intra nelimitat dar spune sa nu abuzam(zice limita de trafic recomandata-1GB).
Si am o intrebare:
Daca sa spunem stau 5 ore pe zi credeti ca voi depasi 1GB?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Nu are importanţă cât navighezi pe internet, atâta timp cât nu downloadezi nimic. Pentru browserit îţi ia doar câţiva megabiti... Cum începi să downloadezi îţi ia din gigabite-ul ăla...

| anonim_4396 explică (pentru angel74dm):

Imi puteti si mie spune cum adica cand downloadeaza?

| angel74dm a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi să zicem că intri pe un site cu jocuri pentru tipul de telefon care îl ai tu. Vezi un joc, îţi place şi îl vrei pe telefonul tău. Pentru asta trebuie mai întâi să-l downloadezi (descarci) ca să-l instalezi apoi pe telefon...

| anonim_4396 explică (pentru angel74dm):

Multumesc frumos de raspunsuri.

| angel74dm a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere, mulţumesc şi eu de fundă.