| GeorgeGabriel a întrebat:

am google chrome si molizia firefox si cand vreau sa intru undeva zice ca trebuie certificat ...despre ce e vorba ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Poate nu ai data pusa bine la pc poate o ai in urma.Fixeaza ora si te asigur 100%ca o sa iti mearga dupa aceia. Funda?

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Instaleaza`ti Opera de aici http://www.opera.com/download/,nu o sa-ti ceara certificat.

| andreeteo a răspuns:

Trebuie sa te hotarasti pe care il instalezi pe google chrome cel mai bine