| maryans1010 a întrebat:

Am google chrome si nu stiu cum sa setez sa nu-mi mai traduca pagina de facebook automat.Deci, cum fac?

4 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Setari -> afisati setarile avansate -> "limbi" debifezi: "Doresc să mi se ofere posibilitatea traducerii paginilor care nu sunt în limba în care citesc"

| BencheaAdelin a răspuns:

Puneti opera next (mult mai bun ca cele de sus) ai acolo ce vrei

| Jee354 a răspuns:

Iti dau un sfat..Lasa google chrome si descarca-ti ori Mozilla Firefox ori Safari..Parerea mea

| charleslouboutin a răspuns (pentru Jee354):

Firefox e o prostie sinistra...iar safari pe windows cam lasa de dorit.