| shooby94 a întrebat:

Salut am imprimanta HP DEskjet F2480 si acum cateva saptamani aproape o luna am incercat sa trag un referat si nu mai aveam tus...de curand am incarcat cartusul alb-negru si cand incerc sa trag ceva la xerox mi trage intruna acelasi referat.Nu stiu ce sa ii fac... dau si fundabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| cipri2112 a răspuns:

Buna vezi ca sigur ai dat prea multe comenzi imprimantei si acum le executa du-te in bara si daca iti apare impriamanta deschideo si vezi daca poti sa stergi comenzile documentelor date spre imprimare( referatu ala). Dami funda acu.