| Anonima568 a întrebat:

am si eu o imprimanta Hp Deskjet F4280. nu stiu ce are ca de cateva saptamani, acolo unde arata cate foi vrei sa tragi arata un " 3 " intors, si acolo unde arata cat tus ai, la cel negru imi arata cu rosu si imi palpaie. Si nu pot sa trag nici o foaie la xerox. Ce as putea sa ii fac sa pot trage din nou? Dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| cyadron a răspuns:

Buna! Probabil e o problema cu cartusul negru. Acel E vine de la eroare. Incearca sa scoti cartusul si sa ii cureti un pic contactele si sa il pui la loc. Daca tot nu iti merge e posibil sa se fi golit/stricat si trebuie sa iti cumperi altul.

| RalucutzaX a răspuns:

Iti arata cu rosu findca nu mai e decat asa sa mai tragi dar nu bine si tb sa le incarci