| mihaif78 a întrebat:

Salut, am incercat azi sa pun pe un Asus X550V un Win10 pe 64bit și mi-a dat ecran albastru cu mesajul: "your pc ran into a problem and needs to restart we'll restart for you. If you'd like to know more, you can search online later for this error: page_fault_in_nonpaged_area", imediat dupa ce a butat. Menționez că laptopul are instalat un Win10 pe 32bit și funcționează. Vre-o părere, idee? Mulțumesc.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In mod normal ar trebui sa mearga. Poate fi defect Windowsul. Iti recomand sa-l instalezi de pe stick. Nu se pot produce erori la scriere.

| Pietricel a răspuns:

E in coma laptopu.