| BitKode a întrebat:

Am instalat windows 7 pe un laptop HP si pe el era xp.Acum nu mai merge placa de retea.ce as putea face.Nu mai pot sa ma conectez prin wifi.Ce sa fac.daca o sa instalez windows xp o sa mearga iar. Leptopul nu este al meu. Funda

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Cum sa nu mearga?
scrie pe google modelul laptopului tau urmat de cuvantul drivers apoi descarca toate driverele necesare.

1 răspuns:
| VaruTeRezolva a răspuns:

Te duci in control panel, cauti device manager si cauti prin drivere pe ala de internet, dai update la river si duba restartezi pc-ul. Spune-mi daca nu merge