| costinvlad a întrebat:

Am instalat windows 7 ultimate 32 bit pe Acer Aspire A515-41G-F2SH fiindca am nevoie neaparata de 32 bit. Nu se instaleaza driverele placii video si nici Graphics drivers al CPU. Funda. Multumesc si funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine instalezi sistemul pe 64bit si daca asa nevoie ai de 32-bit pui 32-bit pe masina virtuala.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Dacă procesorul este pe 64 biti, atunci este normal să apară erori.
Și cred că pe lângă erorile menționate de tine trebuie să apară și aceasta: scăderea la jumătate a memoriei RAM.

Dacă merge cum spune blackfire este bine; eu nu mă pricep, dar lui îi poți cere detalii.
Un PC pe 64 biti este mai rapid decât unul pe 32 biți. Tu îl încetinești punandu-i 32 biți.