| Anonimu777 a întrebat:

Salut,am internet AKTA, retea buna si nu am avut probleme, dar acum o zi s-a blocat odata si nu am dat importanta dar acum se blocheaza din 10 in 10 minute. ps : Am calculator, iar internetu este cu fir.

2 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Ai primit ceva trojan. Reinstaleaza windowsul. Poate fi si de la hdd. Poate fi de la rami. Poate e pe terminatelea placa de baza. Sunt prea multe chestii de luat in calcul. Ia pe rand. Prima data reinstaleaza windows si vezi daca mai face figuri. Dupa asta daca tot asa face cauta hardware care placa e pe stricatelea si inlocuieste-o.

| Anonimu777 explică (pentru DryIce):

Ms, dar aveau ei probleme...