| IoNuTz96 a întrebat:

M-am tot gandit daca exista vreun program ca sa pot sa dau net de la laptop la PC, adica: Eu prind net prin wifi pe laptop si m-am gandit asa: daca conectez cablul de net de la PC in placa de retea de la laptop as putea face cuva sa dau net la PC, adica pe laptop am net prin wifi si vreau ca la PC sa ii dau net de la laptop pin cablu conectat intre placile de retea de la amadoua daca ma intelegeti cum zic laughing Pe net am gasit tocmai invers adica primesc net prin cablu la laptop si transform laptopul intr-un router wireless si dau net la alte dispozitive care au wifi. Incredibil! Dar oare invers nu se poate? Eu cred ca da. Dau funda! Mersi.

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Http://i.imgur.com/66uJUJ9.jpg

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Da, se poate. Foloseste internet connection sharing(proprietati la placa wireless, si apoi alegi sa imparta cu local area connection)

| IoNuTz96 explică (pentru CinevaNou):

Imi poti explica mai detaliat te rog frumos ca altfel trebuie sa ma chinui pana gasesc si poate nici nu fac ca lumea.