| DulceAmar a întrebat:

Salut am iphone 3gs 16 giga am bluetooth dar nu merge conectat cu niciun telefon dc?

6 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Deoarece iphone face parring doar cu alte dispozitive Apple! Sa te pis pe el de telefonwinking

| DulceAmar explică (pentru Ucigasuldeprostie):

Stiu e panarama rau am cand l-am cumparat am dat o groaza de bani pe el la liber l-am cumparat ca sa n-am prb cu abonament si chestii, am ajuns la concluzia ca e varzaoh go on si dk vreau sa-l vand 8 milioane iau pe el dk am noroc...

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru DulceAmar):

Eu cand le spun unor idioti ca e un telefon de rahat facut doar cu scopul de a produce bani si nimic mai mult... imi sar tutele in cap cu replici de genu " cum sa spui asa ceva, este cel mai tare telefon ever", " iphone are enjpemii de aplicatii ( si ei nu fac decat sa dea telefoane si sa raspunda la apeluri ) " Si asa mai departe.Dar ce sa le faci? Prostu pana nu are iphone, nu e prost destul laughing Sper ca nu te simti jignit... Vorbeam de cei care inca mai cred in miracolul marului fermecat.

| DulceAmar explică (pentru Ucigasuldeprostie):

Nu-i vb de asta chestia e ca n-am fost imfluentat de nimeni din jurul meu, am vazut la tv chestii si rahaturi telefon bun si altele si eu fac acum acelasi lucru incerc sa comving multe persoane care se lasa imfluentat de panarama asta

| glont a răspuns:

Pai iphone-ul nu merge ca celelalte telefoane sa trimti altora prin bluetooth e un program special care merge sa trimit de pe iphone pe alt iphone.

| Madalin_Dura_1998 a răspuns:

Deci inseamna ca e de rahat Iphone3gs daca nu poti sa te conectezi cu alte persoane la Bluetooth sa primesti sau sa trimiti straight face