| Anders a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Am un laptop Acer travelmate, cu un HDD pe care am 3 partitii. Ieri in timp ce dezinstalam o aplicatie s-a blocat si a trebuit sa dau restart. Problema e ca am observat ca mi-a disparut partitia D. In disk management imi apare ca nealocata. Ce pot face sa-mi reapara partitia?(aveam multe date acolo). Ce s-a intamplat asa din senin? Am XP.
Merci

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil partitia a fost mult prea fragmentata. Din cate stiu trebuie sa formatezi tot Hdd-ul.