| Dzeko7 a întrebat:

Am mica problema cu telefonul meu Lenovo a328
Deci inainte aveam un telefon cu amdroid 2.2 iar cand vre-am sa ma uit la clipuri pe net automat imi dadea si o obtiune cu vizualizare sau descarcare ei bine acum ma da direct la vizualizare iar intrebarea ar fi daca trebuie sa fac niste setari sau nu am ce-i face? Telefonul este la abonament.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mititelumarius a răspuns:

Depinde de site-ul accesat. Daca este acelasi site inseamna ca acest model nu are incorporata functia de download. Poti descarca totusi de pe: www.tubidy.mobi SAU poti converti in mai multe formate fisiere video pe: www.clipconverter.cc