| metalhead999 a întrebat:

Am Microsoft Word 2007 si trebuie sa redactez o lucrare cu font Times New Roman, marimea 12. La mine se vede textul foarte mic, dar am incercat si pe alte laptop-uri si doar la mine se vede asa. Sa inteleg ca este o problema sau este normal?

3 răspunsuri:
| TOP10Litera a răspuns:

Încearcă să reglezi apăsând "Ctrl" şi "+" până ajungi la 100%!

| metalhead999 explică (pentru TOP10Litera):

Aparent se micsoreaza... -.-"

| TOP10Litera a răspuns (pentru metalhead999):

DE micşorat se micşorează dacă apeş Ctrl şi - dar cu Ctrl şi + se măreşte. Te-ai uitat şi-n meniul "View" să vezi dacă ai setat "100 %"!?!?