| alexandru5678 a întrebat:

Salut > Am nevoie de o parere.
XIAOMI Redmi Note 4X sau ASUS Zenfone 2 Laser ZE601KL 32GB?

5 răspunsuri:
| alexandru5678 explică (pentru RAY):

Poate ca Xiaomi e mai bun putin la procesor cu 0.2 si la baterie dar totusi e din China. Cred ca am sa aleg Asus.

| RAY a răspuns (pentru alexandru5678):

Si eu tot Asus as alege

Răspuns utilizator avertizat
| XYZ02 a răspuns:

Am Zenfone 2 Laser ZE500KL (e o diferenta in performanta) si iti pot spune ca am intampinat numai probleme cu soft-ul de la Asus.
Cele mai comune fiind faptul ca oamenii ma apelau, dar eu nu primeam decat un mesaj ca am fost apelat, iar o alta problema o reprezenta datele mobile care nu puteau fi folosite pana la un patch...
Personal as sta departe de Asus la capitolul Telefoane si Laptop-uri.
Cat despre XIAOMI nu am reusit sa pun mana pe acel model, dar eu am auzit numai laude despre el.