| anonimabc123z a întrebat:

Am nevoie de un raspuns cat mai rapid. Am un telefon Samsung S2 si am facut niste poze pe care acum vreau sa le sterg cat mai rapid dar nu reusesc. imi apare ca sunt la auto backup (sunt mai multe) si nu merge sa le fac nimic. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Incearca sa conectezi telefonul la pc si incearca sa le stergi din pc
daca nu merge copie ce ai din card pe pc si formateaza cardul ...nu au incotro si se vor sterge... dupa copii fisierele din pc in telefon. funda plz