| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am nevoie și eu de niște ajutor...
Problema mea este:
Odată am instalat o aplicație, iar după o vreme m-am decis să o dezinstalez iar după ce dezinstalarea s-a finalizat, în bara de jos (dreapta unde se află iconițe mic: baterie internet, sonor,...) a rămas iconița, și de oricâte ori aș da închide pe acea iconiță spune ca fișierul (numele fișierului) nu s-a găsit. Și astfel nu pot să scap de acea iconiță. AJUTOR PLS!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă știi să lucrezi in registry editor (regedit.exe), de acolo o cauți și o stergi - - negresit!

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu ar exista si o alta cale?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intodeauna exista și o altă cale. Eu pe asa o stiu