| Gilea_Sergiu-Marian_1998 a întrebat:

Salut, am o boxa de la AKAI.Se aude foarte bine cand bag un card SD si un stic dar cand incerc sa bag mufa jack din laptop in ea se aude un bazait foarte puternic si melodia desi este pornita nu se aude. Ma poate ajuta cineva cu aceasta problema?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incearcă alt cablu de conectare cu laptopul

| Rares2k17 a răspuns:

Cablul jack poate e deteriorat, sau nu sunt compatibile setarile de sunet de pe laptop cu cele ale boxei, încearcă alta boxă și îți vezi da seama care este problema.

| Gilea_Sergiu-Marian_1998 explică (pentru Rares2k17):

Boxa merge inainte la laptop dar nu stiu ce s-a intamplat de nu mai merge