| George_Enkutzu_1992 a întrebat:

Salut, am o foarte mare problema am incercat sa fac un reboot al telefonului (galaxy mini ) si nu am reusit si acum telefonul nu se mai aprinde, adica se aprinde doar pana in momentu cand scrie Samsung si se repede continuu fara sa se aprinda final. Va rog am foarte mare nevoie de ajutor. Multumesc!

2 răspunsuri:
| dantextcontrolpsp a răspuns:

Ai potea incerca asa; te uiti si vezi din ce serie e telefonul (scriie inauntru ori pe baterie ori pe telefon) si te duci aici

http://www.samsung.com/it/support/main/supportMain.do

si vezi ce zic eii, Ps. un sfat pentru tine si pentru toti care aveti un telefon cu sistem android; inainte de a face o prostie faceti un backup la telefon in pc ca sal puteti recupera in cazul ca se intinpla ca ceva sa mearga prost.

sper sa-ti fie de folos raspunsul bafata multa;)

| CosminKenT a răspuns:

Daca esti din Bucuresti te pot ajuta.