| canazar94 a întrebat:

Salut,am o imprimanta EPSON p50stylus cumparata acum2 ani si ceva, acum 3 zile cand am vrut sa printez niste poze mi a aparut un chenar care scrie ca trebies sa schimb tampoanele de cerneala, am sunat la cei de la cartusaria.ro si mi au spus ca imi trimit un fel de cheie pe mail in format electronic si niste poze intr un colet prin courier si sa platesc si cheita de 30 lei tot prin courier, ai cand sau trimis coletul nu au mai bagat si cheita pe factura si ma mint de3 zile ca mi o trimit si degeaba, stitice pot sa iifac sa mearga? mersi

1 răspuns:
| uninvited66 a răspuns:

Tocmai ai luat teapa. Ia modelul la imprimanta, cauta cartuse si. off, du-te la un service e prea greu pentru tine