| anonim_4396 a întrebat:

Am o imprimanta HP Deskjet f380 si are cateva nereguli. Pot sa trag la serox(sa fac copii de buletin etc...) dar in schimb daca scot un referat de pe internet il bag in word si dau ctrl P nu se printeaza. De ce? Stie cineva ce setari trebuie facute? Multumesc!

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Cel mai probabil nu este instalata pe calculator, vezi ca are un cd cu driverele, trebuie sa o instalezi. Daca nu mai ai CD, cauta pe situl HP dirverele, sunt moca.
Xeroxul merge pentru ca n-are treaba cu calculatorul, pentru xerox ii trebuie doar curent electric si tus.
Bafta

| BoMbeRmEn a răspuns:

Cand instalez driverul de pe cd imprimanta trebuie sa fie conectata?

| itsoft a răspuns (pentru BoMbeRmEn):

Orice produs fie el Imprimanta, camera Web. Tastatura. mouse care se conecteaza prin USB si detine un Driver care se instaleaza. Nu se conecteaza usb de la el la pc in timpul instalari numai daca el til cere.

| Gamer1999 a răspuns:

Frate am avut si eu imprimanta HP deskjet si nu este buna ia-ti Canon eu am dat 1, 800lei