| iustin987 a întrebat:

Salut, am o imprimanta... si cand vreau sa printez ceva dau print si imi apare o chestie adica : *.xps si nu ma lasa sa printez nimica
help me
Dau funda

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Xps-ul este schivalentulPDF-ului oferit de Microsoft si implementat în Windows.Nu mi-ar strica nișt detalii, cum a r fi ce document vrei să printezi, de exemplu.Succes

| iustin987 explică (pentru DeyCj):

Microsoft office 2013 am si vreau sa scot de pe document Microsoft word

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai facut setari gresite in Windows. Ce Windows ai? Cauti in Control Panel si gasesti in Devices and printers si setezi prin clic dreapta care sa fie default (Set as default printer). Setezi dupa denumire.

| holyGuard3 a răspuns:

Instaleazai draivarele