| StefanEDK a întrebat:

Salut, am o intrebare. Acum o luna am schimbat la un service oarecare geamul si se observa praful si niste mizerie intre geam si display-ul propriu-zis. Se poate curata acolo intre? Este vorba de un Samsung S4.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi inapoi la cel care ti-l a schimbat!
Nu a montat etansarea corespunzator.

| cipimoga a răspuns:

Mergi înapoi cu telefonul tău și zi sa Îți pună corespunzător geamul

| StefanEDK explică (pentru cipimoga):

Sincer am vrut sa ma duc, dar l-am schimbat acum o luna si ceva, nu mi-a dat garantie, nici un act nimic, nici nu ma mai stie, de-asta caut un alt service mai serios.

| darrio2007 a răspuns (pentru StefanEDK):

Poate si acela ar fi fost serios daca cereai garantie.