| AndreiMihai2060 a întrebat:

Salut, am o intrebare, am cont mai demult pe twitter doar ca eu nu o folosesc si mi-a spart contul, nu cred ca mi-a spart, ma rog si mi-a intrat pe cont si am luat suspended. Problema e ca am avut numarul de telefon bagat toate bune si frumoase, mi-am schimbat parola problema e ca am luat suspended si nu pot schimba numarul si cum supportul e inexistent, degeaba zic adevarul ca ei nu te ajuta daca ti-ai luat banned. Cum fac sa elimin numarul de telefon?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu se intelege de ce anume vrei sa stergi acel numar de telefon?
era numarul cu care te autentificai in 2 pasi sau ce anume?
la contul google de ex. am numarul de telefon pentru recuperare cont, autentificarea o fac din telefon dar nu cu numarul de telefon!
deci cu ce anume te incomodeaza ca numarul tau l-ai folosit candva la un cont banat?
cu ce anume te incurca, mai ales ca acele date nu sunt publice?