| Tavalaionut a întrebat:

Salut am o intrebare, atunci cand stau pe chrome mi se deschid singure tab-uri cu reclame sau jocuri am incercat cu adblock si nu a mers ce as putea sa fac sa scap de aceasta problema?

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

S-ar putea sa ai instalate in calculator programe adware, spyware, etc. Incearca SuperAntiSpyware pentru a le sterge. De asemenea, fii sigur ca optiunea "Nu permite site-urilor sa afiseze pop-up-uri" este activata din setarile de continut Chrome.

| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza adwcleaner si malwarebytes. ambele sunt free
in plus dezinstaleaza programele ce stii ca nu le-ai instalat tu, si care esti sigur ca nu au nimic a face cu functionarea pc.

| Toma_Edward_2002 a răspuns:

Daca nu merge ce au zis cei de mai sus. Reinstaleaza-ti windows-ul