| DragosheluFabregas a întrebat:

Salut
am o intrebare
la skype, de cateva zile daca incerc sa adaug un prieten imi spune sa-mi verific conexiunea la internet, la mess la fel
iar la cs(counter strike) daca jocul downloadeaza o harta noua sau un model nou arata ca se descarca(doar liniile de sus, cele de jos fiind mai importante...) dar de fapt ma deconecteaza de la server dupa ce arata ca e gata
dau o funda cui ma ajuta, mai importanta e problema cu skype-u decat celelalte

2 răspunsuri:
| Babylonul a răspuns:

Ai platit netu frate? daca ai platit verifica daca primesti net si cu ce viteza (ai modem! am auzit ca e cam trafic si se mai culca pe drum)daca nu verificati sistemul corespunzator da detalii bafta laughing

| Bebytsa93 a răspuns:

Te-ai plictisit de serverele pline de codati si cu lag mare?
De comunitatile goale si fara viitor?
Vino in comunitatea noastra: CsArenaX.ro ----> http://csarenax.ro/forum/index.php
Adminii si Moderatorii nostri sunt corecti si cu experienta.
classic
Cs.CsArenaX.Ro ---> 193.84.64.220:27015
Deathrun (Dr)
Dr.CsArenaX.Ro ---> 193.84.64.82:27015
Surf
Surf.CsArenaX.Ro ---> 193.84.64.140:27015
Zombie (Zm)
Zm. CsArenaX.ro ---> 93.114.82.58:27015
SoccerJUm
Sj.CsArenaX.Ro ---> 193.84.64.223:27015

Vino si nu vei regreta!