| vip2008cool a întrebat:

am o intrebare la voi. vreau sa mi instalez un antivirus pe laptop,dar problema e ca nu ma lasa sa instalez nici un fel de antivirus,imi iese din install, de ce?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai probabil ai un virus care impiedica instalarea. Poti folosi un antivirus online, de ex. cel de la BitDefender. De asemenea poti incerca si cu Malwarebytes Anti-Malware, il gasesti pe site-ul oficial.

| sdhashsah a răspuns:

Cel mai probabil virus.
http://www.google.ro/......http?/cse
Uita-te un pic la unul dintre tutorialele cu dr web.

| Chitaila a răspuns:

Daca ai avut pornita updatarea de la windows sigur ai in calculator "Malware Remeve Tool".
Descarca "RevoUnistaller Pro 2.5.9" si in el la categoria "Unelte pentru Windows" il vei gasi.
Il deschizi si pornesti scanarea.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Lazarroiu a răspuns:

Chiar si un antivirus e virusat mai bine chemi pe cineva sa til instaleze sau sal decarci.

| exact a răspuns:

Este conectat la internet laptopu? daca nu inceaca sa downloadezi varianta offline