| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Am o intrebare legata despre Ometv.
Cum pot sa aflu cu ce persoane am vorbit? As vrea sa aflu daca se poate.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai implinit abia 12 anisori?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti arata nimeni nimic, fiindca protectia datelor este protejata de lege si nu au voie sa divulge acest lucru.
Daca esti prea mic sa ai cont acolo, nu mai folosii contul.

| Krossh12 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nici nu înregistreaza sau stocheaza conversatiile.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Krossh12):

Nu, nu au de ce sa faca asta.

| LordCristobal a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa afli.

| Krossh12 a răspuns (pentru LordCristobal):

Dar daca ii contactez pe ei, cei de la aplicatie, oare ei nu mi le pot arăta?

| LordCristobal a răspuns (pentru Krossh12):

Nu cred.Gandeste-te ca au si ei o politica de protejare a confidentialitatii fiecaruia.
Dar de ce vreau neaparat sa afli cu cine ai vorbit pe Ome Tv? Ca site-ul e plin de dubiosi si retardati.
Rareori mai bine pe cineva cu cari poti vorbi.

| Madalinbologa a răspuns:

Da se poate