| caty870 a întrebat:

Salut, am o intrebare...

Telefonului meu i s-a stricat mufa, se mai incarca dar mufa se misca... cand il incarc si misc mufa, bara de notificari (de pe android) se tit deschiide si se inchide, ca si cand a-si deschide-o eu... insa dupa un timp am vazut ca pe mijlocul ecranului pe o portiune de aprox. 5mm pe orizontala nu mai merge touchscreen-ul (am verificat si cu o aplicatie)

Intrebarea mea este... Oare s-a stricat touchscreenul, sau s-a miscat ceva prin el? Cu mufa reparata oare o sa mearga?

1 răspuns:
| pa1pa2pa3 a răspuns:

Eu zic sa repari mufa si dupa vei vedeadaca are probleme touchscreenul sau poti sa mergi la germanos. Orange. etc si sa iti zica ei ce are telefonul tau