| Girl228899 a întrebat:

Am o mica problema.Am un Xperia E1 si nu stiu ce sa-i fac...Mi s-a rupt butonul de pornire,cum pot sa il aprind fara sa ma duc la un service GSM? Adica, daca aveti vreun link de descarcare pentru schimbarea butonului de pornire ce alt buton(cum ar fi buton de volum sau de poza)si sa pot face asta din calculator, va rog frumos sa-mi raspundeti.P.S:dau funda.

Răspuns Câştigător
| Bogdy2k a răspuns:

La Android e o chestie, dar trebuie sa te misti repede.

1. Conectezi telefnul la incarcator.
2. Cand se aprinde displayul si iti indica ca bateria se incarca, scoti repede incarcatorul din telefon (cablul de date)
3. Scoti apoi repede bateria.
4. Reconectezi bateria.
5. Ar trebui sa porneasca, dar dupa cum am spus trebuie sa te misti repede la toate fazele.

| Girl228899 explică (pentru Bogdy2k):

O sa incerc si chestia asta...

1 răspuns: