| Lariiiiiiiq a întrebat:

Salut.Am si eu o problema...Deci acum 2 zile eram la calculator si am vrut sa sterg programele inutile apoi am intrat in Disk C si am sters ceva apoi cand am vrut sa intru pe net sau oriunde, imi dadea eroare.Am dat restart dar ecranul era complet negru si nu-mi afisa nimic pe ecran.Am asteptat putin apoi am dat iar restart dar nimic... Oare ce s-a intalmplat? thinking

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Nu e evident? Ai sters ceva necesar sistemului pentru a rula. Reinstalare.

| Lariiiiiiiq explică (pentru CrazyTeenager):

Pff...Crezi ca nu o faceam? Daca ecranul e negru complet si nu afiseaza nimic, cum vrei sa-l reinstalez? :/

| CrazyTeenager a răspuns (pentru Lariiiiiiiq):

Ciudat..service.