| RadukxD a întrebat:

Salut,,, am o mica problema.Nu stiu ce sa aleg intre windows 7 ultimate si windows vista ultimate? Ce ma sfatuiti sa aleg, din toate punctele de vedere...Dau funda big grin..Multumesc anticipat happy

6 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Salut, majoritatea folosesc windows 7 (chiar si eu);
am avut si windows vista ii naspa, nu-i reusit, consuma foarte multe resurse, si nu o are nici de o culoare cu jocurile;
iti recomand windows 7, nu consuma multe resurse, jocurile pe el merg fulger (ca pe xp sp3), si tot ce vrei pe el merge cum trebuie, eu zic cai cel mai bun.

| RadukxD explică (pentru njohn):

Multumesc foarte mult big grin FUNDA

| Anonim232323 a răspuns:

Vista

| NightFurry a răspuns:

Windowns 7 desigur...este mult mai bine configurat, daca ai laptop poti incerca si cu vista dar eu tot pe windows 7 as merge. O zi buna!

| kitty2k a răspuns:

Pai eu spun sa alegi windows 7 il am si eu si este bun.

| RadukxD explică (pentru kitty2k):

O sa tin cont de raspunsul tau, dar voi mai astepta si alte raspunsuri,,, multumesc big grin