| Saitam a întrebat:

Salut,am o nelamurire in ceea ce ar trebui sa fac...am 65 de lei si vreau sa cumpar un procesor care costa 65 lei, insa pe langa am gasit un cooler bun care costa 27 lei si as putea sa cumpar procesorul si dupa aceea sa cumpar si cooler-ul, sau as putea sa cumpar acelasi procesor + un cooler Intel din fabrica la 69 lei... nu stiu ce sa fac, sa cumpar procesor+cooler mai bun la pret mai mare si sa astept pana fac rost de bani si pentru cooler sau sa cumpar la 69 lei procesor+cooler mai putin bun?

2 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Daca e asa ieftin procesorul cu siguranta nu are nevoie de cooler bun. Ia ala cu 69 de lei+ca ai cooler Intel foarte bun.

| Saitam explică (pentru Expressions):

Ok,multumesc pentru sfatwinking