| mikey02 a întrebat:

Am o pereche de casti prin bluethoot de la myria si se conecteaza la telefonul meu si al unui prieten daca avem bluethootul pornit. Cum pot sa fac sa nu se conecteze la alt telefon chiar daca s-a imperecheat. In afara de stergerea castilor din bluethoot.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Castile se conecteaza la orice semnal bluetooth compatibil apropiat.
Doar putine casti au posibilitatea de a bloca accesibilitatea la alte retele decat prima imperecheata sau selectarea unei conexiuni bluetooth din mai multe existente in zona de acoperire.

Chiar si daca stergi toate imperecherile si refaci al tau, oricand poate sa se imperecheze si alte dispozitive de acei casti si sa functioneze, fara sa-ti dai seama.

| mikey02 explică (pentru Bula):

Ok, am inteles. Mersi