| Edi12679 a întrebat:

Am o placa de baza INTEL dq35jo, 4gb ram, o sursa de 500w. Si as vrea sa fac un upgrade la placa video (acum am un gt 220 1gb). M-am gandit la un GTX 750ti oc 2gb dar nu stiu daca e compatibila cu placa de baza. Ma puteti ajuta sau sa imi recomandati alta placa video? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alex_Alex_1996_8qQj a răspuns:

Da. Placa ta pe care vrei sa o cumperi este compatibila le placa de baza pe care ai specificat o. Placa este pe pcie 3.0 si placa are asa ceva. Slotul de sub procesor cu negru.

| Edi12679 explică (pentru Alex_Alex_1996_8qQj):

Mulțumesc pentru ajutor?

| Simpatic a răspuns (pentru Edi12679):

E o intrebare sau o afirmatiewinking

| Edi12679 explică (pentru Simpatic):

Am pus un Emoji și presupun că nu îl recunoaște site ul...

| Simpatic a răspuns (pentru Edi12679):

Dap