| Davidgh06 a întrebat:

Salut! Am o placa de sunet V8 pe care incerc de câteva zile să o fac să meargă. Am instalat driverele, am setat default audio device și nu merge. Am conectat o pereche de căsti și un microfon, în căsti nu aud nimic, iar microfonul nu captează niciun sunet. Am șters și reinstalat driverele și tot nu merge. Ce aș putea să fac? DAU FUNDĂ!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este defectă placa de sunet, sau nu este compatibilă, cumpăra alta sau duci sistemul in servis sa l repare ei