| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am o placa video ATI Radeon x1300/x1550 si vreau sa stiu daca dau update la ea se cunoste ceva se imbunatateste ceva.La jcurile mai noi pot sa le rulze se se msite bine daca o updatez. Daca da spuneti-mi is mie cum sa dau upadate ce trebuie sa descarc.Dau funda pentru cine ma ajuta.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Normal ca se cunoaste dar ultimul driver la placa ta este din 2010.
Pentru windows XP - 32 BIT descarca de aici Catalyst Software Suite
http://tiny.cc/h82hnw
click pe Download.

Pentru windows 7 - 32 BIT descarca de aici http://tiny.cc/pa3hnw

Bafta!

| SorinELoo7 a răspuns (pentru neluL):

Am si eu o placa video ATI Radeon X1050. Merge sa iau acelasi update, ca am vazut pe site cateva serii incluzand-o si pe acesta...

| neluL a răspuns (pentru SorinELoo7):

Da merge pentru toata seria X1000 pana la X2000

| bosscool a răspuns:

Nici o placa videa nu poate updata trebuie sa iei alta asa am facut si eu avem una veche si mi-am cumparatuna noua si merge orice joc!
FUNDA