| mariusika31 a întrebat:

am o placa video de 2 gb nVIDIA geforge 710M imi spuneti si mie cine se pricepe daca este buna? performanta si unde ma uit pe cat merge, sau cum este treaba cu ele? mersi

Răspuns Câştigător
| Xscape a răspuns:

Placa este buna, insa, trebuie ca si celelalte componente sa fie cat de cat la nivelul placii, aici ma refer la procesor, RAM.
Dar placa este buna spre foarte buna.

| mariusika31 explică (pentru Xscape):

Pai am procesor dual 2.4Hz 4 gb rami, si video de2 Gb, este la nivelul ei?

| Xscape a răspuns (pentru mariusika31):

Procesorul daca era mai mare era perfect.

3 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Placa video este cam destul de buna... daca il folosesti pentru gaming o sa-ti mearga cam pe la medium-high.