| Alecsica a întrebat:

Salut am o problema am ascuns din greseala progam files adica mai pe scurt am dat cick dreapta proprietati si am dat hiden si cum nu stiu cum sa fac sa le vad din nou pentru. cine imi spune corect si sigur dau funda!

Răspuns Câştigător
| MarYan00 a răspuns:

Daca ai wind 7
dai asa:
start->folder (scrie acolo pur si simplu folder)->dai la prima (FOLDER OPTIONS)->View (a doua coloana de sus)-> si "Show hidden folders"->intra in my computer->C:/...->deselecteaza la program files "hidden"

daca ai alt windows, din control panel si pe acolo pe la folders (tot asa cu options trebuie sa fie)...nu mai stiu ca nu mai fol XP de 2 ani happy

ceau :p

| tudorlascu a răspuns (pentru MarYan00):

Corect.

| MarYan00 a răspuns (pentru tudorlascu):

?laughing

| Alecsica explică (pentru MarYan00):

Mersi a mershappy

| MarYan00 a răspuns (pentru Alecsica):

Npc :p
ai wind 7 nu?

| Alecsica explică (pentru MarYan00):

Da mersiwinking

6 răspunsuri:
| tudorlascu a răspuns:

Mai intai intri in Windows Explorer, te duci la View, la Folder options sau ceva pe acolo, te duci la tabul al doilea si selectezi undeva Show hidden files and folders. Apoi gasesti folderol sau fisierul, te duci iar la Propretati si deselectezi Hidden.