| FightForYourself a întrebat:

Salut am o problema am insalat win7 ultimate si cred ca am 2 win-uri instalate pentru ca atunci cand aprind pc-ul imi spune sa aleg din 2 windows-uri 7
cum fac sa sterg windows-ul nedorit?

2 răspunsuri:
| ionutz1011 a răspuns:

Nu prea ai cum pentru ca poti sa le strici pe ambele, cea mai sigura solutie e sa faci din nou windows si sa formatezi bine partitiile de data asta.

| JohnnyE a răspuns:

Exista un program Easy BCD in care iti poti edita Windows-urile instalate. Dupa ce il instalezi si intri in el dai pe Edit Boot Menu, selectezi windows-ul pe care vrei sa il stergi si dai Delete.

http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=45820&t=5&i=1