| Codrutsa a întrebat:

Am o mare problema. In instalate in pc un Windows XP si Windows Vista. Cand deschis calculatorul imi apare pe care sa-l aleg. Cum sa fac sa-l sterg pe unu dintre ele? Va rog. Am nevoie de ajutor.

4 răspunsuri:
| Th33ldeRg0d a răspuns:

Care ai dori sa ramana?

| Th33ldeRg0d a răspuns:

Cu aceasta aplicatie: http://www.softpedia.com/progDownload/EasyBCD-Download-45820.html
In caz ca nu te descurci da-mi un mesaj pe kristyan_krystyan.

| GalaxYC a răspuns:

Deci fotmatezi discul local in care e windowsul pe care vrei sal stergi.succes