| MaulFlame a întrebat:

Salut am o problema.
Am niste casti cu microfon realtek,si am niste casti micute care le folosesc.
De la castile mari folosesc microfonul realtek.El mergea foarte bine, dar dintr-odata nu ma mai aud.
Am verificat si butonul de la microfon sa vad daca se aude, dar cand dau la panel sounds pur si simplu nu ma aud.
Am microfon boost 0 pentru ca daca dau la 30 se aude un bazait extraordionar.
Ce sa fac? e de la microfon?

1 răspuns:
| ElGreco21600 a răspuns:

Dap e de la microfon. Nu pot spune ca Realtek face lucruri de calitate, stii...