| Sanviki a întrebat:

Salut! Am o problema cand incerc sa instalez driverul de la wacom.
Dar mereu imi apare:
Your connection is not private si jos imi scrie ca datele mele pot sa fie furate.
Am respectat pașii de pe instrucțiuni si am cautat si clipuri pe YouTube, dar tot imi apare.
Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Incearca cu Edge.
Daca nu reusesti, posteaza linkul aici si iti trimit driverul prin cloud.

| Brizbriz a răspuns:

Ce wacom ai?
pe google vad ca e un pen... ce DRACU' poate cineva sa fure de la comunicatia cu un pen?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ora/Data de pe device-ul pe care o folosesti sunt corecte?
Incearca modul incognito sau chiar pur si simplu dai refresh.
Daca ai un antivirus/firewall dezactiveazal temporar.