| Allexxxx a întrebat:

Salut am o problema co Wordul
trebuie sa fac un proiect si am adaugat mai multe pagini decat mi-a luat proiectul cum fac sa sterg pag respective?
Va rog am nevoie de raspunsuri rapid

Răspuns Câştigător
| Teiu_Dan_1988 a răspuns:

Pur si simplu selectezi pagina ( copy paste) si dupa stergi, daca gresesti ceva dai ctrl+z ..sau pe sagetuta sus in stanga care inseamna back

| Allexxxx explică (pentru Teiu_Dan_1988):

Da dar pag alea sunt albe n-au nimic pe ele.....doar ca ultima pg are 2 poze pe ea si nu merge sa le sterg
cum fac?

2 răspunsuri:
| liliacALB a răspuns:

Unde e posibil, micsoreaza dimensiunea fontului. Mai sterge din randurile goale. Micsoreaza pozele. Mai verifica textul, poate sunt anumite randuri de care poti sa te lipsesti. Toate acestea le poti face.