| emoboy a întrebat:

Am o problema cu conexiunea la internet.Sunt conectat prin cablu si de cand am reinstalat windows-ul(XP),mi se intrerupe conexiunea,pana dau restart la pc sau repair la LAN din network connections, iar dupa 15minute pica iar si imi apare eroarea "nu se gaseste server DNS".Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Moryami a răspuns:

Suna la compania de unde este luat router-ul. Acesta iti poate aduce unul nou. Poate ca ( virgula ) cablul este defect si nu face conexiune happy

| CMV1994 a răspuns:

E posibil ca placa de retea sa faca pe nebuna! Incearca cu o alta placa de retea. Daca problema ramane aceeasi suna la provider-ul de internet!

| enyy93 a răspuns:

Suna la providerul tau de internet e posivil sa fie de la ei.