| KingOfThHill a întrebat:

De cand mi-am luat Windows 10 pe laptop imi tot pica internetul daca il... supraincarc. De exemplu, nu pot sa stau pe Skype, pe Lol si sa ma uit la un video peYoutube in acelasi timp pentru ca dupa putin timp imi pica netu si nu pot sa ma reconectez decat dupa ce dau restart la laptop. Sunt conectat pe cablu 100Mbps. Dupa ce conexiunea se intrerupe iconita conexiunii la internet din task bar apare ca si cum nu m-as fi conectat la un network. De la ce vine problema si cum pot sa o fixez?

2 răspunsuri:
| xeux01 a răspuns:

Un sfat de-al meu ar fi sa intalezi un alt windows (7 sau 8.1) acuma depinde si ce laptop ai. Am avut un prieten care avea windos 10 si era o vraiste in divere. O multime de erori, nu il lasa sa joace anumite jocuri. instaleaza un windows 7 e cel mai bun pentru jocuri. ( ca tot zici ca joci lol)

| KingOfThHill explică:

Mersi dar pe laptopul asta am avut windows 7 initial si mi se pare ca ruleaza mai frumos windows 10 si nu vreau sa ma intorc