| H3R0UL a întrebat:

Contează daca s-a rupt chestia aceea mică de la cablul de net?
Imi scrie "Limited or no conectivity" și nu imi merge netul
Cel mai util răspuns ia fundă

Răspuns Câştigător
| Șamu_Robbert_2001 a răspuns:

Daca e aia de plastic, conteaza nu se poate transmite semnalul... Funda?

| H3R0UL explică (pentru Șamu_Robbert_2001):

Pai cand dau enable imi zice conection failed

| Șamu_Robbert_2001 a răspuns (pentru Șamu_Robbert_2001):

Ti se aprind luminitele alea verzi? daca da inseamna ca e placa de retea, de la windows.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Conteaza.Ai spus-o si tu.Nu ai net.Trebuie inlocuita.

| Cl3ar a răspuns:

Da,conteaza.Placa de retea nu mai primeste semnalul necesar de la modem.Cumpara-ti un cablu de retea e 3 lei.

| H3R0UL explică:

Se aprind luminile dar recent îmi cade netul iar asta mă deranjează. Este făcută o conexiune între modem și WI-FI și atunci când cade netul mi se fac linile albe

| Șamu_Robbert_2001 a răspuns (pentru H3R0UL):

Atunci e placa de retea. cine ti-o pus windowsul trebuie' sa-l mai puna odata, mai corect decat ultima data big grin